Zmiana rozkładów jazdy autobusów

Od dzisiaj, 1 września przestaje obowiązywać wakacyjny rozkład środków komunikacji miejskiej. Nowe rozkłady dla linii obsługujących przystanki przy Naszym osiedlu można znaleźć poniżej.

710 w kierunku Metro Wilanowska:
710 w kierunku Szkolna:
700 w kierunku Dworzec Centralny:
700 w kierunku Pańska:
742 w kierunku Wilanów:
742 w kierunku Rynek:

Bezpłatny dostęp do obiektów sportowych na terenie Wilanowa

Centrum Sportu Wilanów w terminie: 01.07-31.08 (tylko w dni powszednie) bezpłatnie udostępnia baseny, hale sportowe i boiska dla wszystkich uczniów. Przez godzinę dziennie, po okazaniu legitymacji dzieci będą mogły popływać, pograć w piłkę, czy wziąć udział w różnych grach zespołowych w tych trzech lokalizacjach: ul. Gubinowska 28/30, ul. Wiertnicza 26 A (od 17.07) oraz ul. Uprawna 9/17.
Więcej informacji na stronie: http://centrumsportuwilanow.pl/

Maski afrykańskie

Jeden z naszych mieszkańców zwrócił się z prośbą o przekazanie jego maila do wiadomości mieszkańców oś. Patio

Poniżej jego treść oraz link do strony dotyczącej masek punu:

Szanowni Państwo,

w związku z likwidacją mojej prywatnej kolekcji masek afrykańskich, chciałbym oddać, maskę plemienia punu, przywiezioną przeze mnie z Kenii pare lat temu. Maska była używana do tańców rytualnych i prawdopodobnie pochodzi z połowy ubiegłego wieku,dokładnej  daty nie udało mi sie ustalić. Chciałbym aby maska trafiła do kogoś kto interesuje się sztuką afrykańską i Afryką jako taką.

Kontakt do autora maila można uzyskać w administracji osiedla.

http://www.zyama.com/punu/pics..htm

maski

Prośba

Szanowni Mieszkańcy !!

Współmieszkańcy za naszym pośrednictwem proszą  o wystawianie worków z segregowanymi odpadami zgodnie z harmonogramem odbiorów dla danej posesji.