KOMUNIKAT

31 października 2014 roku

 

  1. Administracja Osiedla po raz kolejny informuje, że niestety wielu mieszkańców naszego osiedla nie uiszcza w terminie opłat z tytułu zużycia energii elektrycznej. Aktualnie – tylko za ostatni miesiąc – zaległości sięgają ponad 20 000, 00 zł.

  2. Na podstawie umowy z RWE STOEN zobowiązani jesteśmy do regulowania faktur za pobraną energię elektryczną w ustalonych terminach.

  3. Mając powyższe na uwadze informujemy, że zaległości w opłatach przekraczające jeden miesiąc spowodują zaprzestanie dostarczania energii elektrycznej bez wcześniejszego wezwania.

  4. Jednocześnie przypominamy, że ponowne włączenie nastąpi tylko po uiszczeniu zaległości wraz z odsetkami i stałej opłaty za ponowne włączenie w wysokości 246,00 złotych.

ADMINISTRACJA OSIEDLA

UWAGA!!!

Prosimy właściciela setera irlandzkiego o korzystanie ze smyczy i sprzątanie po pupilku na trasie z Marketu osiedlowego do domu (segmentu). Następnym razem zamieścimy zdjęcie pieska pozostawiającego ślady. Właściciela też.

Komunikat ten zamieszczamy na prośbę mieszkańców osiedla.

Administracja

UWAGA!!!

  1. Na Osiedlu trwają prace nad zainstalowaniem nowych latarni, które zostaną ustawione na głównych drogach osiedlowych stanowiących własność gminy. Inwestorem jest Urząd Dzielnicy Aktualnie wykonywane są roboty pierwszego etapu, na odcinku od Marketu RAJ do najbliższego skrzyżowania

    Inwestycję powyższą zawdzięczamy zainteresowaniu władz Dzielnicy, szczególnie interwencji Burmistrza Dzielnicy Pana Ludwika Rakowskiego, który pozytywnie odniósł się do postulatów podnoszonych od kilku lat przez Zarząd Patio o przejęcie przez miasto oświetlenia i utrzymania ulic stanowiących własność publiczną.

  1. Firma VOLTA D.J. na zlecenie RWE STOEN OPERATOR będzie w najbliższym czasie kontynuować instalowanie nowych przyłączy (złącza kablowe i liczniki ) w kolejnej części osiedla.

W imieniu wykonawców – tych jakże ważnych urządzeń – za powstałe chwilowe utrudnienia mieszkańców Osiedla PRZEPRASZAMY.

Zarząd SBDJ PATIO i Administracja

Bieg Przełajowy o puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów

W najbliższą niedzielę, tj. 26 października w Parku Kultury w Powsinie odbędzie się Bieg Przełajowy o puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Udział mogą w nim brać dzieci i młodzież od 6 do 16 roku życia. Impreza sportowa odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych jak i z podziałem na dziewczynki i chłopców, na dystansach:

6-9 lat – 0,5 km

10-13 lat – 1 km

14-16 lat – 1,5 km

O 10 zaplanowano start dla dzieci ze szkół podstawowych a na 10.30 z gimnazjów. Z regulaminem zawodów zapoznać się można na stronie: www.wilanow.pl

WKRÓTCE NOWY RATUSZ

W budynku Ratusza przy ul. Klimczaka dobiegają końca prace wykończeniowe. Trwa montaż okładzin aluminiowych ścian w atrium, ścian wewnętrznych z kamienia – w korytarzach i w atrium, montaż okładzin fornirowych w sali widowiskowej i pomieszczeniach na parterze, montaż drzwi wewnętrznych, prace posadzkarskie i glazurnicze, malowanie ścian. Continue reading

Czwarty Powsiński Dzień Dyni

W niedzielę, 19 października 2014r. w godz. 10.00-17.00 Centrum Kultury Wilanów zaprasza do Domu Pracy Twórczej przy ul. Ptysiowej 3 na Czwarty Powsiński Dzień Dyni. W programie atrakcje i niespodzianki dla dorosłych i dla dzieci. Podczas imprezy będzie można wymienić zużyty sprzęt RTV i AGD na dynie. O godz. 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci na zabawę na ludowo inspirowaną wyjątkowym warzywem, jakim jest dynia w wykonaniu Teatru Złoty Dukat.

Organizatorzy przygotowali także: warsztaty artystyczne, warsztaty szycia wymarzonego misia z księgarnią EFKA, warsztaty tworzenia świec z wosku pszczelego, zabawa na ludowo inspirowana dynią, promocja niespotykanych potraw z dyni, stoiska z rękodziełem ( biżuteria, produkty dekoracyjne, itp.), a także smaczne wyroby regionalne.

Serdecznie zapraszamy do dyniowego szaleństwa.

Wstęp wolny.