UWAGA NA DZIKI

Takie o to buchtowiska można znaleźć na pasie zieleni przy ścieżce rowerowej tuż obok osiedla. Same dziki były widywane również na terenie osiedla, radzimy zachować ostrożność i w razie spotkania w 4 oczy najpierw uciekać a zaraz potem dzwonić na numer Ekopatrolu: 986

Remont nawierzchni ulicy Przyczółkowej w ramach Budżetu Partycypacyjnego dla Gminy Wilanów

budzetpartycypacyjny

Apel do mieszkańców w sprawie „Remontu nawierzchni ulicy Przyczółkowej” w ramach Budżetu Partycypacyjnego dla Gminy Wilanów.

Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważny jest to projekt dla wszystkich użytkowników tej trasy, ze względu na:

– bezpieczeństwo

– mniejsze koszty eksploatacji pojazdów

– komfort jazdy

– estetykę otoczenia

Jeśli jesteś za, to zbierz 15 podpisów osób popierających ten projekt. Możesz wydrukować samodzielnie Kartę Poparcia wpisując w tytule „Remont nawierzchni ulicy Przyczółkowej” i przekazać ją Administracji (za potwierdzeniem kopii!!!) lub pobrać ją w Administracji Osiedla „Patio” Osoby popierające nie muszą być mieszkańcami Gminy Wilanów. UWAGA!!! Jeśli nawet nasz projekt nie wygra, to jest to doskonały moment zwrócić uwagę władz gminy na skandaliczny stan nawierzchni ul. Przyczółkowej.

Więcej informacji na:

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/site/welcome

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/uploads/lista-poparcia.pdf

Projekty do Warszawskiego budżetu partycypacyjnego

17 stycznia – 17 luty, w tych dniach można składać projekty do Warszawskiego budżetu partycypacyjnego. Zachęcamy wszystkich do zgłaszania swoich projektów, w 2016 roku kwota przypadająca na dzielnicę Wilanów to 800 tysięcy złotych. Formularz internetowy znajduje się na stronie www.twojbudzet.um.warszawa.pl Możliwe są konsultacje z pracownikami Urzędu Dzielnicy Wilanów w dniach 2, 9 i 16 lutego.

 

Podziękowania

Administracja osiedla serdecznie dziękuje wszystkim mieszkańcom zaangażowanym w zbiórkę nakrętek w powyższej akcji!

 

Nowy Zarząd Dzielnicy Wilanów

Podczas 2 sesji Rady Dzielnicy Wilanów, która odbyła się 5 stycznia w Urzędzie Dzielnicy, radni wybrali Zarząd Dzielnicy. Burmistrzem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy został dotychczasowy burmistrz Ludwik Rakowski. Jego zastępcami są również dotychczasowi wiceburmistrzowie: Artur Buczyński i Tomasz Ciorgoń.