Międzynarodowy Dzień Dziecka w Wilanowie

dzien_dziecka

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Dziecka w Wilanowie będzie obchodzony na sportowo! W dniu 31 maja (niedziela) na Plaży Wilanów odbędzie się Piknik Rodzinny, podczas którego nie zabraknie aktywności sportowych (zumba kids, karate kids, nauka tańca nowoczesnego), a także porad treningowych i dietetycznych. O godz. 10.00 wystartuje II Bieg Dziecka Fundacji Dogoń Marzenia na dystansie ok. 1000 metrów. Zapisy trwają! Szczegóły dostępne na stronie: www.biegdziecka.pl

Poznaj swoich sąsiadów

poznaj_swoich_sasiadow24 maja od godziny 11:00 na Plaży w Wilanowie odbędzie się ‚Wilanów Open Day’. To lokalna inicjatywa, której celem jest pokazanie lokalnych biznesów i zapoznanie mieszkańców Wilanowa z przedsiębiorcami mieszczącymi się na terenie tej dzielnicy.

Na przybyłych gości czeka wiele atrakcji. m.in pokazy mody, pokazy kosmetyczne, porady architektów. Znajdzie się również coś dla najmłodszych. Wstęp wolny.

Zbiórka odpadów zielonych

odpady_zielone

Od maja do listopada potrwa akcja zbiórki odpadów zielonych. Dla zabudowy jednorodzinnej wprowadzono nowe zasady odbioru odpadów. Zgodnie z ustaleniami pomiędzy m.st Warszawa a firmą Sita Polska Sp. z o.o., zbiórka odpadów zielonych z zabudowy jednorodzinnej będzie realizowana 1 raz w miesiącu w systemie „sprzed posesji” według określonych zasad i harmonogramu. Sposób odbioru odpadów z zabudowy wielorodzinnej nie ulega zmianie. Harmonogram zbiórki odpadów zielonych będzie ogłoszony na stronie Sita Polska.

http://www.sitapolska.pl/informacje-dla-mieszkancow.html?id=72