Mappingi i Ogród Światła w Wilanowie

krolewski_ogrod_swiatla

Przypominamy, że co sobotę na Dziedzińcu Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, przy ul. St. Kostki Potockiego 10/16 odbywają się mappingi. Można będzie je oglądać wraz z Królewskim Ogrodem Świateł do 13 marca 2016. Wyświetlane są co godzinę od 17.30 do 20.30, a jeden pokaz trwa około 10 minut.

Przetarg na budowę ul. Nowokabackiej

droga_1

Rozstrzygnięty został przetarg na budowę ul. Nowokabackiej na odcinku wilanowskim – od ul. Drewny do granicy z Ursynowem. Z 13 ofert biorących udział w przetargu najkorzystniejszą złożyła firma PORR Polska Infrastructure SA. Wykonawca wejdzie na plac budowy po podpisaniu umowy. Inwestycja ma być gotowa w 2017 roku, tak samo jak ursynowski odcinek drogi.

Zmiana ceny wody

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy że od 1 stycznia 2016 roku ( I Kwartał ) – z uwagi na wzrost kosztów  związanych z konserwacją urządzeń wydobycia wody, koniecznością stałej modernizacji urządzeń technicznych, instalacją wodomierzy z odczytem radiowym i ich obsługą, utrzymaniem jakości wody  i serwisem technicznym stacji uzdatniania oraz automatyki funkcjonowania urządzeń – cena 1 metra sześciennego (1m³) wody z osiedlowego ujęcia wynosić będzie 3,20 zł.

Informujemy również o ostatecznym terminie wymiany wodomiarów w dniach 15-16/12/2015 w godz.11-19 ,zapisy osobiste lub telefoniczne w biurze administracji.

 

 

Wielka akcja charytatywna

sloiki_z_wilanowa

13 grudnia br. w godzinach 12:00-14:00 w Przedszkolu nr 420 przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 8 odbędzie się wielka akcja charytatywna przetworów świątecznych w słoikach. Podczas tegorocznego wydarzenia zebrane zostaną środki finansowe na leczenie, rehabilitację oraz zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla JULIUSZA LAUDAŃSKIEGO, Podczas tego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na wyżej wspomniane cele, a w ramach podziękowań przekazane zostaną wcześniej zebrane słoiki z przetworami lub innymi pamiątkami. Przy wsparciu lokalnych władz oraz Centrum Kultury Wilanów, zostaną zorganizowane również liczne bezpłatne atrakcje dla dzieci.

Nowa wiata przystankowa

Wiata przystanku w stronę Konstancina została wymieniona na nową.

Charytatywny Kiermasz Adwentowy

charytatywny_kiermasz_adwentowyW niedzielę 6 grudnia, w godz. 8.00-14.00 w Domu Pracy Twórczej przy ul. Ptysiowej 3 odbędzie się XI Charytatywny Kiermasz Adwentowy, a o godzinie 11.30 będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne dla dzieci pt.„Zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem”.