Wilanowski Dzień Tańca

dzien_tanca_2017

W najbliższy czwartek, 27 kwietnia o godz. 18:00 w Royal Wilanów (ul. Klimczaka 1) odbędzie się występ taneczny dzieci należących do grup tanecznych z Centrum Kultury Wilanów. Wszyscy chętni będą mogli przyłączyć się do występu, ponieważ zespół Keep On Dance przygotwał go na wzór akcji flash mob.

Wstęp jest wolny.

Wilanowski Jarmark Wielkanocny

jarmark_wielkanocny_2017

Już w najbliższą sobotę 15 kwietnia w godzinach 09:00-17:00 na Skwerze Prymasowskim przy Kościele Św. Anny (ul. Stanisława Kostki Potockiego 27) odbędzie się Wilanowski Jarmark Wielkanocny. Podczas jarmarku będzie można zarówno coś zjeść (obecne będą foodtrucki) jak     i zrobić zakupy  (do zakupienia będą m.in. wędliny, kiełbasy, pasztety, różne sery i ryby, pierogi, zupy a także desery i świąteczne dekoracje).
Wstęp jest wolny.

Nowe drzewa w naszej okolicy

W ramach akcji „Milion drzew dla Warszawy” wzdłuż trasy ul. Łukasza Drewny, na odcinku przy naszym osiedlu zostały posadzone nowe drzewa. Są to lipy z gatunku drobnolistnych.

Kwietniowe zajęcia w Lesie Kabackim

poznaj_lesna_strone_warszawy_2017

W tym miesiącu ruszyły zajęcia terenowe w Lesie Kabackim pod hasłem „Miejska Akademia Przyrodnicza”. Dorośli mogą wziąć udział we wzmacniających zajęciach sportowych 6, 10 i 20 kwietnia w godzinach 14:00-15:30. Rodziny z dziećmi (6-12 lat) mogą wziąć udział w interesujących warsztatach na temat świata motyli 22 kwietnia o 10:30 lub 12:30. Tego samego dnia w godzinach 10:00-13:00  dla dorosłych odbędą się również zajęcia z ornitologiem pod hasłem „Miłość w świecie ptaków”.
Wszystkie zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.
Więcej informacji na stronie www.cepl.waw.pl